Krem kojący, nawilżający i liftingujący do codziennej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.
Długotrwale nawilża, wspiera profilaktykę anti-aging i poprawia sprężystość, przywracając skórze komfort oraz bardziej napięty wygląd.
THE LIFT CREAM
-25% NA LATO
Skóra twarzy, szyi i dekoltu najszybciej pokazuje, kiedy brakuje jej ukojenia i równowagi. Gdy pojawia się suchość, spada elastyczność, a komfort znika, rysy tracą miękkość, a zmarszczki stają się bardziej zauważalne.
THE LIFT CREAM powstał z myślą o odbudowie, nawilżeniu i kojącym działaniu, które wspiera bardziej napięty wygląd skóry. Bogata formuła wzmacnia strukturę, pomaga utrzymać sprężystość i wspiera barierę hydrolipidową, przywracając przyjemne poczucie komfortu. Krem otula skórę aksamitnym wykończeniem, subtelnym i dopracowanym w dotyku.
Już po pierwszym użyciu skóra jest wyraźnie gładsza i przyjemnie ukojona. Przy regularnym stosowaniu zmniejsza się widoczność zmarszczek, a cera odzyskuje promienny, zdrowy wygląd i naturalną kondycję. To codzienny wybór dla ceniących jakość, precyzję i naturalnie widoczny efekt.













![O dobrym serum liftingującym nie decyduje ilość składników, ale ich jakość i stężenie. To teza, która idealnie sprawdza się w przypadku kosmetyków od @volelabs 💫
Serum, które w składzie ma aż 45% polskiego biofiltratu ze śluzu ślimaka to idealna opcja dla wszystkich kobiet, które chcą wdrożyć do swojej pielęgnacji działanie anti-aging.
Zdradzę Ci, że…moja mama również pokochała te kosmetyki! 🎁
Kosmetyki VOLE LABS kupisz w nielicznych gabinetach w Polsce. Oczywiście te perełki mam u siebie w gabinecie 🤍
[współpraca reklamowa]
#volelabs #antiaging #kosmetolog
#kosmetykipremium
#pielegnacjatwarzy](https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/708376911_17890348440519030_3316197087140740467_n.jpg?stp=dst-jpg_e35_tt6&_nc_cat=102&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=Z8iV8UXnMrwQ7kNvwHWEf1h&_nc_oc=AdojX4fbHYgAlP24IXaZSaOFHO9wP_Ma95YwkeiZ0nxSyJ6j2oMDRIbFEAtPHUhHKEk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&edm=ANo9K5cEAAAA&_nc_gid=yTQgvDQWt7P7_8R3y3uTKA&_nc_tpa=Q5bMBQE7JqNgj3RP3Zie6FKQG6YYPZyCVjWfXoB26ioNyq-MQD3aBTc10hjGOucoTW0XhUWbzB5oJJ1K&oh=00_Af8O8QFksmED4_-6PZmoZzmP9pFtP4fPKgJeouD8X3u2mg&oe=6A45E4C4)





Opinie
Ten krem naprawdę dobrze koi i nawilża. Używam go codziennie i nawet zimą skóra jest świetnie nawilżona, bez uczucia ściągnięcia.
Super działanie, bardzo nawilżający. Mam skórę bardzo wrażliwą ale po tym kremie jest gładka i ujędrniona. Polecam!
Dawno nie korzystałam z tak dobrego produktu, krem jest aksamitny a formuła bardzo bogata. Polecam
Super działanie, bardzo nawilżający. Mam skórę bardzo wrażliwą ale zdecydowanie po tym kremie jest gładka i ujędrniona.Gorąco polecam!